Поліція попередньо кваліфікувала як підпал пожежу та, як наслідок, вибухи боєприпасів у військовій частині під Маріуполем

Поліція попередньо кваліфікувала як підпал пожежу та, як наслідок, вибухи боєприпасів у військовій частині під Маріуполем.

Про це повідомляється у прес-службі Національної поліції у Донецькій області.

«За даним фактом відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією за ст. 194 «Умисне знищення або пошкодження майна» Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування проводиться під процесуальним керівництвом військової прокуратури області», — йдеться у повідомленні.

Також правоохоронці зазначили, що у місцевій школі розгорнуто оперативний штаб. Також через те, що склади боєприпасів знаходяться неподалік житлового сектору, спільними силами було організовано евакуацію мешканців навколишніх будинків.

Вдень 22 вересня на Донеччині під Маріуполем через пожежу у полі, а потім на території армійського складу вибухнули боєприпаси. З цієї місцевості евакуювали особовий склад.

Місцева влада повідомила, що немає необхідності евакуювати місцевих. У коментарі Громадському речниця ДСНС в області заявила, що пожежу вдалося ліквідувати. Ніхто, за попередніми даними, не постраждав.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile