Правоохоронці витіснили прихильників комбата «Добровольчого руху ОУН» Миколи Коханівського із залу засідань Святошинського районного суду Києва.

Правоохоронці витіснили прихильників комбата «Добровольчого руху ОУН» Миколи Коханівського із залу засідань Святошинського районного суду Києва.

Поліція розібрала барикаду на вході до зали засідань суду і почала затримувати тих, хто забарикадувався у приміщенні.

У результаті було затримано самого Миколу Коханівського та кількох затриманих його прихильників. Наразі Коханівського перемістили до іншої зали суду, де розглядатиметься питання про обрання йому запобіжного заходу.

Зараз будівля суду оточена кордоном правоохоронців. Поруч перебувають кілька десятків представників «Добровольчого руху ОУН».

Під час  штурму представники поліції особливого призначення побили журналіста Громадського Дмитра Реплянчука.

23 жовтня у цьому суді Коханівському намагалися обрати запобіжний захід, однак засідання перенесли на 09:30 24 жовтня. Таке рішення було ухвалене через те, що прихильники підозрюваного заблокували залу суду, аби не допустити правоохоронців, які зобов'язані відвести Коханівського до ізолятора тимчасового тримання.

Вже у ніч за 23 на 24 жовтня у залі суду правоохоронці застосували газ проти активістів. Після цього блокувальники змушені були покинути будівлю через вікна, які вони вибили. Згодом активісти повернулись до зали суду і почали руйнувати меблі.

Поліція затримала Миколу Коханівського за підозрою у стрілянині із пневматичної зброї.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: