Війна

Поліція заборонила ввозити зареєстровану зброю в Донецьку область

8 березня, 2017 18:07
Війна/Поліція заборонила ввозити зареєстровану зброю в Донецьку область
Зберегти
Вигляд
Національна поліція заборонила ввозити зброю на територію Донецької області, навіть за наявності дозволу.

Національна поліція заборонила ввозити зброю на територію Донецької області, навіть за наявності дозволу.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіціі в Донецькій області.

За даними правоохоронців, в області почастішали випадки перевезення вогнепальної зброї через блокпости, окрім того, у багатьох випадках власники наражають оточуючих на небезпеку та не дотримуються правил поводження із зареєстрованою вогнепальною зброєю.

Згідно з розпорядженням голови Донецької військово-цивільної адміністрації на території області, до завершення АТО заборонено полювання на всі види тварин.

Щоб захистити людей від злочинів, пов'язаних з використанням вогнепальної зброї, за розпорядженням начальника поліції Донецької області В'ячеслава Аброськіна, на територію області забороняється ввезення зброї, навіть за наявності дозволу.

«У той час, коли полювання в Донецькій області заборонено, питання, навіщо люди везуть зброю через блокпости, залишається відкритим. Тому я прийняв рішення, при виявленні у людей на блокпостах вогнепальної зброї, просити їх на час здавати зброю до відділення поліції. У разі, якщо людина буде відмовлятися, заборонити подальший в'їзд», — зазначив Аброськін.

Раніше поліція анулювала 500 дозволів на зброю у осіб, ймовірно причетних до «блокади Донбасу».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини