Життя

Поліція затримала 20 осіб внаслідок спецоперації під Парижем

Життя/Поліція затримала 20 осіб внаслідок спецоперації під Парижем
Зберегти
Вигляд

Внаслідок спецоперації французької поліції в передмісті Парижа Аржентее було затримано близько 20 осіб, серед яких є жінки і діти. Про це повідомляє Le Figaro.

В рейдах брали участь співробітники контртерористичного підрозділу французької поліції і службовці головного управління внутрішньої безпеки. Зокрема, обшуки провели в одній із мечетей та ісламській книгарні.

Відзначається, що ні зброї, ні вибухівки в ході спецоперації виявлено не було. Раніше міністерство юстиції Франції повідомило, що рейд в Аржантеї не був безпосередньо пов'язаний з терактом, що стався минулого тижня в Ніцці.

20 липня в містечку Валь-дʼУаз сталися сутички між поліцією та мітингувальниками, що протестували проти смерті молодого чоловіка, який перебував у слідчому ізоляторі.

Раніше Національна асамблея Франції продовжила режим надзвичайного стану на півроку через терористичну загрозу в країні.

Нагадаємо, що  16 липня угрупування «Ісламська держава» (ІДІЛ)взяло на себе відповідальність за теракт в Ніцці, в результаті якого щонайменше 84 особи загинули і 202 особи було поранено.

Пов`язані новини