УКРАЇНА

Поліція затримала 8 посадовців міграційної служби за підозрою у відмиванні грошей та наркобізнесі

8 лютого, 2018 19:33
УКРАЇНА/Поліція затримала 8 посадовців міграційної служби за підозрою у відмиванні грошей та наркобізнесі
Зберегти
Вигляд
lead
У Києві та Черкаській області затримали вісім посадовців Державної міграційної служби, який підозрюють у корупційній схемі видачі біометричних паспортів, а також у наркотичному бізнесі.

У Києві та Черкаській області затримали вісім посадовців Державної міграційної служби, який підозрюють у корупційній схемі видачі біометричних паспортів, а також у наркотичному бізнесі.

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Службовці у змові з керівниками приватних фірм відмивали гроші на прискоренні видачі закордонних паспортів.

Співробітники міграційної служби пропонували зробити громадянам біометричні паспорти у найкоротші строки без попередньої реєстрації в електронній черзі тощо. Схеми видачі паспортів відпрацьовувалися за завищеними цінами.

Так, виготовлення документу поза чергою за 22 робочих дні «коштувало» замовнику 3 тисячі гривень, а за 1-2 робочих дні – 11 тисяч гривень.


Інфографіка МВС злочинної схеми посадовців ДМС

«Таким чином, службовці не лише отримали незаконні прибутки завдяки спланованим спекуляціям, а я й штучно створили черги для бажаючих отримати біометричний паспорт у підрозділах міграційної служби. Як результат – бюджет держави недоотримав сотні тисяч гривень», — йдеться у повідомленні МВС.

Крім того правоохоронці зафіксували майже 20 суб’єктів підприємницької діяльності, які надавали можливість платоспроможним клієнтам отримати позачергово необхідний документ у відділах міграційної служби.

«За час нелегальної «співпраці» з бізнесменами викриті посадовці неабияк примножили свої статки. Так, начальник одного з відділів ДМС у Києві, працюючи на посаді менше року, дозволив собі придбати автомобіль преміум-класу», — додали в МВС.

Раніше депутати Верховної Ради пропонували скасувати кримінальну відповідальність за незаконне збагачення.

ДИВІТЬСЯ: Порошенко у Давосі: Я борюся з корупцією, бо це пріоритет моєї політики.

Пов`язані новини