УКРАЇНА

На Хмельниччині затримали комісара, який отримав $1 тисячу за відстрочку від призову

5 жовтня, 2018 08:47
УКРАЇНА/На Хмельниччині затримали комісара, який отримав $1 тисячу за відстрочку від призову
Зберегти
Вигляд
У військоматі Хмельницької області поліція затримала комісара, який отримав в 1 тисячу доларів за відстрочку місцевого жителя від призову. За інформацією поліції, чоловік вимагав ці гроші.

У військоматі Хмельницької області поліція затримала комісара, який отримав 1 тисячу доларів за відстрочку місцевого жителя від призову. За інформацією правоохоронців, чоловік вимагав ці гроші.

Повідомила прес-служба Управління захисту економіки в Хмельницькій області.

Зазначають, що комісар вимагав від місцевого жителя гроші за відстрочку від призову на строкову службу його сина.

У військоматі Хмельницької області поліція затримала комісара, який отримав 1 тисячу доларів за відстрочку місцевого жителя від призову Фото: Нацполіція

Поліція затримала чоловіка безпосередньо під час отримання хабара — 1 тисячі доларів.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою поєднане з вимаганням) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає позбавлення волі від 5 до 10 років з позбавленням обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

24 вересня на Сумщині викрили лікаря, який вимагав від учасника операції Об'єднаних сил 140 тисяч гривень за отримання групи інвалідності.

 

 

 

Пов`язані новини