Правоохоронці затримали у Дніпропетровській області чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуваннях шести жінок, двоє з яких були вбиті.

Правоохоронці затримали у Дніпропетровській області чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуваннях шести жінок, двоє з яких були вбиті.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

За словами начальника кримінальної поліції В’ячеслава Аброськіна, у травні та червні 2018 року у Кривому Розі сталося шість нападів на жінок віком від 18 до 38 років.

За даними поліції, всі вони зазнали фізичного насильства, а двоє жінок унаслідок нападу загинули. Також зловмисник грабував своїх жертв.

«Всі злочини вчинено схожим способом, жертви схожі між собою за зовнішніми ознаками. Крім того, збігався час скоєння злочину — після 21-ї години», — розповів Аброськін.

Зазначається, що ці ознаки вказували на серійність злочинів, у зв’язку з чим була створена посилена слідчо-оперативна група.

«18 червня ми встановили особу, причетну до скоєння цих злочинів. Зібрано всі докази. На сьогодні особа затримана, заарештована, утримується в ізоляторі тимчасового тримання. Чоловік дає покази, і практично по всіх епізодах вбивств або розбійних нападів зібрано доказову базу. На сьогодні зловмиснику оголошено підозру по шести епізодах», — заявив Аброськін.

Він додав, що підозрюваним є 35-річний раніше судимий мешканець Кривого Рогу, який звільнився з місць позбавлення волі наприкінці 2017 року.

Нагадаємо, наприкінці квітня 2018 року в Індії засудили за зґвалтування гуру з мільйоном послідовників.

Поділитись: