УКРАЇНА

Поліція затримала під Кабміном чоловіка з автоматом

19 червня, 2018 19:52
УКРАЇНА/Поліція затримала під Кабміном чоловіка з автоматом
Зберегти
Вигляд
У Києві поліція затримала чоловіка з автоматом Калашникова біля будівлі Кабінету міністрів.

У Києві поліція затримала чоловіка з автоматом Калашникова біля будівлі Кабінету міністрів.

Про це повідомляє поліція Києва.

«Молодик в амуніції та масці на обличчі вийшов із таксі поблизу Кабміну і рухався у напрямку Верховної Ради України, де відбулася масова акція. Його затримали: під час поверхневого огляду у нього вилучили предмет, схожий на карабін, два кастети, ножі та димову шашку», — йдеться у повідомленні.

Інцидент стався на перехресті вулиці Грушевського та Садової, де бійці полку поліції особливого призначення №2 разом із дільничними інспекторами поліції звернули увагу на невідомого.

«Для проведення перевірки його затримали: у ході поверхневого огляду у нього виявили карабін, який візуально нагадує автомат Калашникова, а також кастети, ножі та димову шашку. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Печерського управління поліції, яка вилучила вказані предмети», — повідомляє поліція. 

За словами правоохоронців, молодий чоловік не зміг чітко пояснити походження цих речей, проте за попередньою інформацією, зброя належить його родичу.

Затриманого доправили до територіального управління поліції, з ним спілкуються слідчі. Після проведення першочергової перевірки буде надана правова оцінка цій події.

Відео: Поліція Києва/Youtube

Пов`язані новини