Чотирьох підозрюваних у замаху на вбивство керівника Державної продовольчо-зернової корпорації України затримали 28 лютого.

Чотирьох підозрюваних у замаху на вбивство керівника Державної продовольчо-зернової корпорації України затримали 28 лютого.

Про це повідомив голова Національної поліції Сергій Князєв у Facebook.

«Ще 10 листопада минулого року у Києві злочинець проломив голову керівнику державного підприємства, а через деякий час іншому керівнику прив’язали бойову гранату до авто. І тільки раптове зниження температури призвело до того, що важіль гранати не спрацював, а примерз до кузова. Це і врятувало життя багатьох людей, адже авто було припарковане у людному місці Києва», – написав він.

Напад замовили через їхню професійну діяльність, зазначив Князєв. За його словами, у такий спосіб зловмисники намагалися примусити керівників до розкрадання державних коштів. 

«Прикриваючись підробленими договорами експортування, учасники злочинної схеми проводили фіктивні закупки зерна. Але задум було не так просто здійснити, бо керівники намагалися завадити таким махінаціям, призупинивши оплату по договорам. Організатори нападу сподівалися, що прибравши керівників, які не погоджувалися грати за їх правилами, корпорацію очолить підконтрольна їм кандидатура. Але на заваді їхнім планам стали правоохоронці спільно з Головним управлінням розвідки МО України», — додав голова Нацполіції.

Напад з молотком на службовця Державної продовольчо-зернової корпорації стався 10 листопада 2017 року. Водій постраждалого, який перебував у машині, застосував травматичну зброю і поранив зловмисника у ногу. 

Потерпілого заступника голови корпорації з травмою голови доправили до лікарні. Чоловік також пов'язував напад зі своєю професійною діяльністю.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile