УКРАЇНА

Поліція знала про підготовку нападу на главу Інституту нацпам'яті В'ятровича

1 березня, 2017 13:59
УКРАЇНА/Поліція знала про підготовку нападу на главу Інституту нацпам'яті В'ятровича
Зберегти
Вигляд
Спробу нападу на главу Інституту нацпам'яті В'ятровича попередили зусиллями поліцейських і співробітників СБУ в штатському.

Правоохоронці знали про спланований напад на главу Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича 16 лютого і тому змогли його попередити зусиллями поліцейських і співробітників СБУ в штатському.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у ході засідання Кабміну, передає кореспондентка Громадського.

Перед цим віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко закликав правоохоронні органи посилити охорону Українського інституту національної пам'яті та об'єктів пам'яті: меморіалів, пам'ятників, пам'ятних таблиць тощо.

«Було б добре дати доручення правоохоронним органам, всім спеціальним службам взяти під додаткову охорону, взяти під контроль цю ситуацію», – сказав він у контексті підпалу вхідних дверей Українського інституту національної пам'яті в ніч з 28 лютого на 1 березня.

У свою чергу, Аваков додав, що вандалізм щодо пам'ятників, могил, в тому числі польських і єврейських, останнім часом носить характер спланованих акцій.

Виходячи із цього, прем'єр-міністр Володимир Гройсман попросив главу МВС приділити особливу увагу цьому питанню.

Нагадаємо, що 16 лютого у Києві було скоєно спробу нападу на Володимира В'ятровича. У результаті троє нападників були затримані поліцією.

Після цього інциденту під дверима Українського інституту національної пам'яті розлили червону фарбу і залишили наліпки із написом «Славянская стража».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини