Штат поліції Донеччини від 31 березня переведений на посилений режим роботи після теракту, що стався у Маріуполі.

Штат поліції Донеччини від 31 березня переведений на посилений режим роботи після теракту, що стався у Маріуполі.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Поліцейські розгорнули спецзаходи із захисту населення та взяли під цілодобову охорону вокзали та автостанції. У місцях, де є ризик терористичної агресії, — на об’єктах життєзабезпечення, транспортних розв’язках, у місцях концентрації людей — працюють понад 1,5 тисячі співробітників Національної поліції та Нацгвардії.

Також зазначається, аби мінімізувати тимчасові незручності та пришвидшити процес перевірки, 1 квітня кількість правоохоронців на блокпостах була збільшена вдвічі.

«Тільки на маріупольському напрямку на чергування вийшли понад 500 правоохоронців у складі посилених піших нарядів, автопатрулів, груп швидкого реагування. На вулицях несуть цілодобову службу співробітники обласного главку, маріупольського гарнізону, поліцейські з інших областей України, патрульна поліція та поліція охорони, а також більше 100 військовослужбовців Нацгвардії», — наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, що 31 березня у Маріуполі підірвали авто із заступником начальника контррозвідки СБУ Донеччини.

Глава поліції Донеччини Аброськін заявив, що вибух автівки співробітника СБУ могли організувати спільники бойовиків у Маріуполі.

Того ж дня повідомлялося, що у Маріуполі спостерігаються затори на дорогах через масштабні перевірки, які влаштували правоохоронці через вибуху авто.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: