Російський політв'язень Ільдар Дадін просить перевести його з виправної установи на Алтаї назад у Карельську колонію номер 7.

Російський політв'язень Ільдар Дадін просить перевести його з виправної установи на Алтаї назад у Карельську колонію номер 7. З проханням про сприяння в переведенні Дадін звернувся до Громадської спостережної комісії Алтайського краю.

Про це повідомив голова регіональної ГСК Алєксєй Бєлоус, передає «Інтерфакс».

«Він вважає, що там (в Карелії — ред.) залишилися ув'язнені, щодо яких застосовуються тортури, і його присутність в тій колонії, підвищена увага до його справі дозволили б позитивним чином вплинути на ситуацію», — сказав Білоус.

Крім того, як повідомив голова регіональної ГСК, Дадін має намір «притягнути до відповідальності співробітників ФСВП, які переведенням на Алтай розірвали його зв'язок з рідними та близькими».

До умов утримання в колонії номер 5 на Алтаї у Дадіна претензій немає, додав Білоус.

Нагадаємо, політв'язню Росії Дадіну заборонили бачитися з родичами до травня 2017 року.

Нагадаємо, російський політв'язень Ільдар Дадін зараз знаходиться у виправній колонії в Алтайському краї.

1 листопада видання Meduza опублікувало лист Дадіна, в якому він заявляв, що до нього систематично застосовували тортури.

Слідчий комітет Росії заявив, що застосування насильства до ув'язненого Ільдара Дадіна не знайшло підтвердження.

Начальника виправної колонії №7 Сєргєя Коссієва, який міг бути причетний до побиття громадського активіста Ільдара Дадіна, тимчасово відсторонили в зв'язку з розслідуванням даного інциденту.

На переконання ФСИН, перевірки колонії, медичне обстеження Дадіна тощо нанесли значних збитків, через які з політв'язнем планують судитися.

Раніше повідомлялось, що російські правозахисники та літератори вимагають більше відомостей про політв’язня Дадіна.

Поділитись: