Український політв’язень Кремля Роман Сущенко надіслав із московського  СІЗО «Лефортово» свій 11-й малюнок, на якому він зобразив зимовий Київ.

Український політв’язень Кремля Роман Сущенко надіслав із московського  СІЗО «Лефортово» свій 11-й малюнок, на якому він зобразив зимовий Київ.

Про це повідомляє «Укрінформ».

На малюнку Сущенка — зимовий пейзаж із зображенням пам'ятника Святому Володимиру.

«Роман Сущенко. Пам'ятник Св. Володимиру у Києві. 2018. Папір, кулькова ручка, олівець, вода, сік буряка, чай, пральний порошок», — вказано на звороті малюнка, який Сущенко створив у квітні цього року.


Малюнок Романа Сущенка, створений у СІЗО Москви, Фото: Укрінформ

Загалом за більш ніж півтора роки ув'язнення у московському СІЗО від Сущенка надійшли весняний пейзаж, вид на французькі міста Париж та Сен-Мало, маяк Ар-Мен у Бретані, швейцарське місто Женеву та італійські Перуджу, Парму та Венецію, а також пейзаж української місцевості — річки Рось та Андріївського узвозу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Сущенко передав з московського СІЗО картини, намальовані чаєм і лушпинням

Кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у вересні 2016-го року в Москві, коли приїхав до Росії відвідати родичів.

У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

Адвокат Сущенка Марк Фейгін заявив, що Кремль планує засудити Сущенка до 20 років в'язниці. Повідомлялося, що утримуваного в Росії журналіста Сущенка звільнятимуть індивідуально

Президент Петро Порошенко у лютому заявив, що Україна готова обміняти спійманих на Донбасі російських солдатів на утримуваних в Росії українських заручників, зокрема на журналіста Романа Сущенка.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile