Заступник голови Меджлісу кримскотатарського народу Ільмі Умеров, який за рішенням суду знаходиться в психіатричній лікарні, повідомив, що фізично почуває себе гірше, ніж морально.

«З огляду на стан, коли втратив свідомість, я не знаю, що далі буде. Морально я досить міцний, а ось фізично...», — сказав він в коментарі Громадському. 

За словами Умерова, під час бесіди у лікарні, йому натякнули, що задля звільнення, він має відмовитися від свої політичних поглядів. 

«Коли ми перейшли трошки на політику, співрозмовниця відразу зробила висновок: «Вам просто потрібно визнати, що ви помиляєтеся, і все, від вас відстануть», — сказав Умеров.

У зв'язку з незаконним утриманням Умерова у психіатричній лікарні, його адвокати подала заяви на ім'я Генпрокурора Росії, директора ФСБ та уповноваженого з прав людини в Росії. 

Про це повідомив захисник Умерова Ніколай Полозов у Фейсбук.  

Нагадаємо, у травні в анексованому Криму російській слідчі порушили проти Ільмі Умерова справу за статтею «публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Росії».

11 серпня в анексованому Криму суд задовольнив клопотання слідчого про приміщення заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова в станціонар для проведення судово-психіатричної експертизи. 

Зранку 21 серпня, стан здоров'я заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова різко погіршився

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile