Незаконно засудженого в Росії українця Сергія Литвинова етапували до виправної колонії в місті Батайськ Ростовської області.

Про це повідомила правозахисниця Марія Томак із посиланням на адвоката Віктора Паршуткіна.

«Щойно адвокат Сергія Литвинова Віктор Паршуткін повідомив, що його підзахисного етапували до виправної колонії у м.Батайськ, що поруч із Ростовом. Паралельно адвокат працює над скаргою до ЄСПЛ (Європейського суду з прав людини – ред.)», — написала Томак у Facebook.

25 жовтня в Басманному суді Москви має відбутися чергове засідання по справі про нанесення моральної шкоди Литвинову через безпідставні обвинувачення у військових злочинах.

Раніше адвокат повідомив, що Генпрокуратура Росії письмово вибачилася перед Литвиновим через заведені раніше проти нього справи за статтями «вбивство» і «застосування заборонених засобів і методів ведення війни».

Нагадаємо, Литвинов був затриманий у 2014 році і обвинувачений у вбивствах кількох десятків мирних жителів Луганської області, які він нібито вчинив, перебуваючи в складі добровольчого батальйону «Дніпро-1».

Однак коли захист довів, що «жертв» Литвинова ніколи не існувало, то слідчий комітет РФ звинувачення зняв. Відразу після цього українця звинуватили у крадіжці та засудили до 8,6 років ув'язнення.

Поділитись: