УКРАЇНА

Політв’язня Умерова можуть випустити з психлікарні вже завтра — адвокат

УКРАЇНА/Політв’язня Умерова можуть випустити з психлікарні вже завтра — адвокат
Зберегти
Вигляд

Заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова вже завтра можуть випустити із психіатричної лікарні, де його незаконно утримують. Про це в ефірі Громадського розповів адвокат кримського політв’язня Марк Фєйгін.

«Його повинні були відпустити сьогодні. Але при такій увазі до цієї справи його вирішили не відпускати, особливо, коли поруч знаходився московський адвокат. Вони його відпустять, я вважаю, в найближчі дні, може навіть завтра. Адже хочу наголосити, що ніякої процесуальної необхідності тримати його далі там немає», — сказав Фєйгін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Репортаж з психлікарні в Криму: як Ільмі Умеров проходить примусову експертизу. 

Нагадаємо,  у травні в анексованому Криму російській слідчі порушили проти Ільмі Умерова справу за статтею «публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Росії».

11 серпня в анексованому Криму суд задовольнив клопотання слідчого про приміщення заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова в станціонар для проведення судово-психіатричної експертизи. 

Раніше інший адвокат Умерова Ніколай Полозов повідомив, що примусово утримуваному в психіатричній лікарні анексованого Криму заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову не можуть надати медичну допомогу з його специфічної хвороби серця. 

Пов`язані новини