УКРАЇНА

Політичне шоу Deutsche Welle: реакція на сатиру про Порошенка та агресію РФ

8 листопада, 2017 19:34
УКРАЇНА/Політичне шоу Deutsche Welle: реакція на сатиру про Порошенка та агресію РФ
Зберегти
Вигляд
lead
Російська редакція німецького міжнародного мовника Deutsche Welle запустила щотижневий сатиричний анімаційний проект «Заповідник» де, зокрема, зображується тема російської агресії проти України.

Російська редакція німецького міжнародного мовника Deutsche Welle запустила щотижневий сатиричний анімаційний проект «Заповідник», зі слоганом «Усі тайнощі російської і світової політики», де, зокрема, зображується тема російської агресії проти України.

Подібне сатиричне зображення дій Росії в Криму та на Донбасі вже викликало обурення в українців та занепокоєння у правозахисників, йдеться у повідомленні Харківської правозахисної групи.

На сайті Deutsche Welle були викладені короткі ролики, зокрема відео під назвою «Порошенко в крамниці у Трампа».

Правозахисники звертають увагу на те, що жарти на тему «війни з марсіанами – «зеленими чоловічками» з Росії» та прохання надати «ульотну» (летальну), зброю для України, виглядають, «як мінімум, сумнівними з огляду на ті величезні людські втрати, яких зазнала Україна з початку 2014 року».

«Що може бути кращим способом, який дозволить російським глядачам уникати протистояння незручній правді, і який позбавляє ролики DW будь-якого гумору?», – підсумовують правозахисники.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини