ENRU

Політичне шоу Deutsche Welle: реакція на сатиру про Порошенка та агресію РФ

401cec0a9b75c63f0
Заставка до сатиричного шоу російської редакції німецького мовника Deutsche Welle «Заповідник» Скріншот з відео «Заповідник»

Російська редакція німецького міжнародного мовника Deutsche Welle запустила щотижневий сатиричний анімаційний проект «Заповідник», зі слоганом «Усі тайнощі російської і світової політики», де, зокрема, зображується тема російської агресії проти України.

Подібне сатиричне зображення дій Росії в Криму та на Донбасі вже викликало обурення в українців та занепокоєння у правозахисників, йдеться у повідомленні Харківської правозахисної групи.

На сайті Deutsche Welle були викладені короткі ролики, зокрема відео під назвою «Порошенко в крамниці у Трампа».

Жарти про війну від Deutsche Welle

Правозахисники звертають увагу на те, що жарти на тему «війни з марсіанами – «зеленими чоловічками» з Росії» та прохання надати «ульотну» (летальну), зброю для України, виглядають, «як мінімум, сумнівними з огляду на ті величезні людські втрати, яких зазнала Україна з початку 2014 року».

«Що може бути кращим способом, який дозволить російським глядачам уникати протистояння незручній правді, і який позбавляє ролики DW будь-якого гумору?», – підсумовують правозахисники.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram