Посадовця Міністерства оборони України затримали за підозрою у вимаганні хабаря на 400 тисяч гривень. Його спіймали під час отримання першої частини суми — 100 тисяч гривень хабаря.

Про це повідомляє пресслужба СБУ та Держбюро розслідувань.

За попередньою інформацією, начальник одного з відділів Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ вимагав в учасника тендера 400 тисяч гривень.

За це полковник обіцяв внести зміни до технічних умов виготовлення військової продукції — елементів символіки ЗСУ. Це «коригування» фактично гарантувало б перемогу підприємця в тендерах на постачання такої продукції для Міноборони. Військовий, за даними СБУ, шантажував підприємця — у разі зволікання з хабарем погрожував віддати перемогу в тендері конкурентам.

Правоохоронці затримали посадовця у службовому кабінеті під час отримання першої частини хабаря. Наразі триває досудове розслідування за ст. 368 Кримінального кодексу — надання неправомірної вигоди службовцю. У разі доведення вини полковнику загрожує до 10 років позбавлення волі.

Наразі вирішується питання про повідомлення підозри та обрання запобіжного заходу. Правоохоронці перевіряють причетність інших осіб до злочину.

Поділитись: