Життя

Полковник проти депутата: Кривий Ріг опинився в епіцентрі політичного конфлікту

Життя/Полковник проти депутата: Кривий Ріг опинився в епіцентрі політичного конфлікту
Зберегти
Вигляд

Народний депутат Єгор Соболєв звинуватив начальника поліції Кривого Рогу Валерія Лютого у побитті свого помічника Віталія Чернявського.

Інцидент, за словами депутата, трапився у приміщенні Міськради Кривого Рогу, коли Чернявський відмовився покидати будівлю після повідомлення про мінування.

Щоб підтримати Чернявського, до Міськради прибув депутат Семен Семенченко, який кинувся на Лютого і пообіцяв «покарати».

Сам Лютий все запаречує, за його словами, Чернявский влаштував інсценування свого побиття, щоб завдати удара по репутаціїї полковника.

Чергове мінування

Полковник Лютий попросив Чернявського вийти з приміщення Міськради і не повертатися, поки сапери не закінчать пошуки вибухівки, проте отримав відмову.

«Лютий схопив за горло і вдарив головою об стіну мого помічника Віталія Чернявського. Це сталося після того, як Віталій відмовився залишати приміщення мерії Кривого Рогу через повідомлення про замінування, яке надійшло, мабуть, раз 15-ий», - написав Соболєв у Facebook.

Також, Соболєв звинуватив Лютого у пособництві фальсифікаторам. За словами депутата, начальник поліції перевищив повноваження, а контроль за розслідуванням буде здійснювати голова національної поліції Хатія Деканоїдзе.

«Зараз є ризик самосуду над Лютим. Не тільки через напад на Віталія. Через безкінечні «замінування». Через відсутність результатів розслідувань фальсіфікацій. Через те, що люди все більше усвідомлюють, що Лютий так працює за їхні ж гроші », - пише депутат.

Пізніше, інформацію підтвердив і депутат Семен Семенченко. Він опублікував довідку з лікарні, в якій нібито засвідчили побої на тілі Чернявського.

«Пізно ввечері, після чергового мінування виконкому, виборча комісія просто відмовилася виходити. Відмовився Віталій. Його заблокували коли він вийшов в туалет. Він невисокого зросту, щуплий, в окулярах, але верткий, розблоковувався. А потім, на його думку, начальник поліції Кривого Рогу просто зірвався. Занадто ідіотським це було кроком. Зірвався і показав своє справжнє ставлення до майданівців, добровольців. Загалом, у результаті, в день волонтера доброволець Чернявський опинився в лікарні», - написав Семенченко в Facebook.

 

 

справка з лікарні

 

«Просто зірвався»

Семенченко першим приїхав до Міськради, відразу після дзвінка Чернявського, та влаштував конфлікт з полковником.

«Довелося важко. По приїзду, спочатку я стримував бійців, потім були моменти що вони мене, загалом вдалося сконцентрувати всіх на фіксації показань. Хоча була секунда коли міг вже початися самосуд», - стверджує депутат.

Також, він пообіцяв оприлюднити відеозапис з камери спостереження, на якому видно, як Лютий б'є головою об стіну Чернявського.

«На першому поверсі є відеокамера, пізніше побачивши яку, полковник Лютий змінився в обличчі. Ми не змогли вночі знайти сервер, але вранці це буде перше з чого почнемо», - пообіцяв Семенченко.

Але ніяких записів з доказами оприлюднено не було.

Замість цього, було опубліковано відео оперативників і співробітників поліції. На ньому группа поліцейських на чолі з Лютим просять Чернявського покинути будівлю, а він не реагує.

Пізніше, Чернявський дістав телефон і комусь зателефонував: «Мене побили, мене бив Лютий головою об стіну», - кричить помічник депутата в трубку.

На прохання Лютого показати куди саме били, Чернявський нічого відповісти не зміг. Потім в мерію прибув Семенченко і разом з бійцями пояснив Лютому, використовуючи ненормативну лексику, що він «буде покараний».

«Нам плювати на закон», - каже Лютому один із людей Семенченка.

 

 

Сам Лютий категорично заперечує свою провину і заявляє, що побиття Чернявського - це інсценування з метою дискредитації поліції.

"Чернявський вже бачів це відео, але поки що не коментує", - розповів Громадському депутат Соболєв.

Пов`язані новини