У вересні Польща почне будівництво паркану на кордоні з Україною та Білоруссю для того щоб зупинити міграцію диких кабанів, які можуть переносити вірус африканської чуми свиней.

У вересні 2018-го Польща почне будівництво паркану на кордоні з Україною та Білоруссю для того, щоб зупинити міграцію диких кабанів, які можуть переносити вірус африканської чуми свиней.

Про це заявив міністр рільництва Польщі Кшиштоф Юрґєль, повідомляє «Польське радіо».

За словами міністра будівництво паркану розпочнеться у вересні 2018 року.

«Під час постійного комітету (Ради міністрів) буде розглянута резолюція у справі програми будівництва паркану. Опрацьовується закон. Ми передбачаємо, що у вересні має початися будівництво», — сказав очільник рільничого відомства.

Вартість будівництва огорожі оцінюють приблизно в 71 мільйон євро. Згідно з повідомленням, паркан буде у вигляді сітки заввишки до двох метрів.

Будівництво планують розпочати у тих місцях, де існує найбільша загроза міграції кабанів. Завершити будівництво планується через 3-4 роки.

Раніше повідомлялось, що президент Польщі Анджей Дуда підписав закон про боротьбу з африканською чумою свиней, що передбачає будівництво стіни на східному кордоні країни.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile