Посол Польщі в Україні Ян Пєкло вважає, що спалення українського прапора у Варшаві під час маршу 98-ї річниці незалежності країни було російською провокацією з метою зіпсувати взаємини між громадянами двох країн.

Посол Польщі в Україні Ян Пєкло вважає, що спалення українського прапора у Варшаві під час маршу 98-ї річниці незалежності країни було російською провокацією з метою зіпсувати взаємини між громадянами двох країн. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Це була чиста провокація, створена проросійським середовищем в Польщі. І я думаю, що такі провокації ще будуть. Росія намагається антагонізувати поляків і українців, намагається розділити нас, поляків і українців», — Заявив Пєкло на брифінгу в Харкові.

На його думку, Росія намагається дестабілізувати не тільки Україну.

«Росія робить все, щоб дестабілізувати не тільки Україну, а й Європейський Союз. Поляки знають Росію і знають російську методологію. Але гібридна війна — це загроза» — сказав посол.

Він також зазначив, що Польща як і раніше виступає за збереження санкцій відносно РФ до тих пір, поки не будуть виконані Мінські домовленості.

Нагадаємо, 12 листопада у Польщі на марші націоналістів з нагоди 98-ї річниці незалежності країни невідомі спалили український прапор.

Голова Сенату Польщі Станіслав Карчевський акцентував увагу на дружніх стосунках України та Польщі та наголосив, що засмучений інцидентом.

Поділитись: