Війна

Польща видала Австрії підозрюваного у злочинах на Донбасі громадянина

29 травня, 2017 17:50
Війна/Польща видала Австрії підозрюваного у злочинах на Донбасі громадянина
Зберегти
Вигляд
Польща видала Австрії громадянина Бенджаміна Фішера, який воював на боці Збройних сил України і підозрюється у злочинах на Донбасі.

Польща видала Австрії громадянина Бенджаміна Фішера, який воював на боці Збройних сил України і підозрюється у злочинах на Донбасі.

Про це в коментарі австрійському виданню Austria Presse Agentur повідомив речник люблінського окружного суду Даріуш Абрамович. 

Передача Фішера відбулась в рамках європейських процедур обміну ув'язненими.

Підозрюваного передали Австрії 29 травня, після 12:00.

Нагадаємо, 30 квітня на прикордонному пункті «Дорогуськ-Ягодин» польські прикордонники затримали громадянина Австрії, який намагався потрапити на територію України.

Зазначалось, що він підозрюється у знущанні та вбивстві українських військовополонених, а також цивільних осіб. Польські судові органи припускають, що Фішер вчиняв злочини навесні 2016, точний час їх вчинення невідомий.

Пізніше прокуратура міста Вінер-Нойштадт повідомила, що затриманий брав участь у бойових діях на Донбасі на українському боці.

У Міноборони на запит Громадського підтвердили, що Фішер дійсно служив у ЗСУ, але потім вчинив дезертирство. Зазначалось, що він був єдиним австрійцем у лавах ЗСУ.

Речниця Правого сектору спростувала інформацію про те, що австрієць до вступу в ЗСУ воював у складі батальйону ПС і пояснила, що він перебував у 11 батальйоні 59 бригади.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини