Економіка

Польська LOT відкрила прямий рейс «Харків — Варшава»

Економіка/Польська LOT відкрила прямий рейс «Харків — Варшава»
Зберегти
Вигляд

Польська авіакомпанія LOT 2 березня відкриває пряме авіасполучення між Харковом і Варшавою, про це повідомив генеральний директор Міжнародного аеропорту «Харків» Володимир Васильченко.

«Переговори з LOT тривали майже 4,5 року і в результаті цієї довгої розмови народжується рейс, який дасть додаткові можливості для розвитку наших відносин між державами і містами, а також можливість для наших пасажирів потрапляти в Північну Америку і азіатські держави», – сказав Васільченко на прес-конференції.

Як зазначив прес-секретар компанії LOT Адріан Кубіцький, розклад рейсів сплановано таким чином, щоб пасажири могли скористатися зручними сполученнями як на внутрішні польські рейси і рейси по Європі, так і на перельоти в Північну Америку і Азію.

Рейси Харків-Варшава виконуватимуться п'ять разів на тиждень на літаках Embraer. По понеділках, п'ятницях і неділях рейси до Варшави будуть відправлятися о 14:40, по середах і четвергах – о 18:00.

Польська авіакомпанія LOT – одна з найстаріших авіакомпаній в світі, існує з 1929 року. Забезпечує перельоти майже по 60 маршрутам.

Також, авіакомпанія «Чеські авіалінії» відкрила прямий рейс «Одеса — Прага — Одеса» з 27 квітня 2016 року.

Пов`язані новини