Життя

Польські харцери передали волинським пластунам Вифлеємський вогонь миру

Життя/Польські харцери передали волинським пластунам Вифлеємський вогонь миру
Зберегти
Вигляд

Зустріч української та польської делегацій скаутів для передачі Вифлеємського вогню миру відбулася  16-го грудня на митному пропускному пункті Устилуг-Грубешов.

У зустрічі взяли участь декілька десятків волинських пластунів та польських харцерів. Окрім урочистої передачі Вифлеємського вогню, скаути вітали один одного з прийдешніми святами, співали пісень та колядували.

«У цей час, перед Різдвом Христовим, я думаю, що два народи – український та польський, моляться зараз спільно за одне – щоб настав мир в Україні», – зазначив отець собору Різдва Христового Євген Шевчук.

«Вже восьмий рік поспіль пластуни їдуть на кордон до своїх друзів харцерів передавати Вифлиємський вогонь миру, який є символом любові та радості. Далі вогонь мандруватиме районами області», – розповіла пластунка Тетяна Сеник.

Варто нагадати, що Луцьку передача Вифлеємського вогню миру прихожанам римо-католицького Кафедрального Костелу св. Петра і Павла відбудеться у неділю 20 грудня в 11 годині. Передача Вогню в Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі – 27 грудня в 11 годині. Передача лучанам – 3 січня на Театральному майдані.

/ відео Громадське.Волинь

Пов`язані новини