У польському уряді розробляють нові положення в трудовому законодавстві, що спрямовані на спрощення працевлаштування іноземців.

У польському уряді розробляють нові положення в трудовому законодавстві, що спрямовані на спрощення працевлаштування іноземців.

Про це повідомляє «Радіо Польща».

За словами міністра інвестицій та розвитку Польщі Єжи Квецінського, польським фірмам буде простіше працевлаштовувати іноземців, зокрема зі сходу. Також польський уряд працюватиме над вивченням попиту на робочу силу за галузями та регіонами країни.

Крім цього, зазначається, в Польщі працюють над новим законодавством щодо покращення умов ведення бізнесу громадянами України.

Видання зазначає, що приводом для такого перегляду міграційної політики стало звернення польських роботодавців до уряду. Вони запропонували долучити більше чиновників для видачі мігрантам дозволів на роботу.

Також польські роботодавці побоюються, що хороші працівники не будуть довго чекати необхідних документів, а трудових мігрантів з України дедалі активніше шукають підприємці з Чехії, Словаччини та Угорщини.

Раніше повідомлялось, що українські робітники перерахували з Польщі понад 100 млрд гривень. Також у Польщі з 2017 року понад 300 тисяч українців платять внески до фонду соціального страхування.

Поділитись: