Місце, де правоохоронці знайшли та застрелили Романа Скрипника. Він переховувався від них тиждень, 1 серпня 2020
Фото:

Національна поліція

Поліцейські знайшли та застрелили полтавця Романа Скрипника, який 23 липня взяв у заручники поліцейського та погрожував підірвати його та себе, а потім тиждень переховувався.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Скрипника знайшли вночі 1 серпня у селищі Опішня на Полтавщині. У поліції кажуть, що коли «його дії почали загрожувати життю поліцейських, снайпер знешкодив чоловіка».

Як повідомляє заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, Скрипник переховувався у покинутому будинку. Коли до приміщення зайшов капітан поліції, Скрипник взяв його у заручники та погрожував підірвати гранатою. Тоді й вирішили застрелити чоловіка.

«Заручник мав три секунди для того, щоб відскочити від місця вибуху гранати. Він залишився живим та неушкодженим», — написав Геращенко.

Речник МВС Артем Шевченко зазначає, що тиждень Скрипник переховувався «по полях і лісах».

У поліції Полтавської області розповіли, що начальник сектору реагування патрульної поліції діяв, відповідно до інструкцій. Він контактував зі Скрипником та тримав ситуацію під контролем до прибуття спецпідрозділу.

Після того, як полтавця застрелили, поліцейський встиг відбігти від тіла до вибуху гранати. Унаслідок цього постраждало тіло постраждало тіло Скрипника.

Оновлено: Державне бюро розслідувань розслідує обставини загибелі Романа Скрипника. Поки немає підстав вважати, що поліцейські діяли неправомірно.

Міністр внутрішніх справ опублікував відео, на якому застрелюють Романа Скрипника.

Кадри на відео можуть вас шокувати.

Полтавські правоохоронці 23 липня намагалися затримати Романа Скрипника за підозрою у крадіжці авто, але він чинив опір. Скрипник дістав гранату, взяв у заручники поліцейського та погрожував підірвати її, якщо його не відпустять. Після перемовин рядового поліцейського замінили на начальника карного розшуку Віталія Шияна.

Скрипнику надали автівку і він зміг виїхати за межі міста з заручником. Потім він залишив поліцейського та машину на дорозі та втік у ліс.

Правоохоронці не могли знайти його понад тиждень. Раніше Роман Скрипник був судимий за дрібну крадіжку, шахрайство, зберігання наркотиків.

Поділитись: