Степан Полторак залишиться на посаді Міністра оборони України до того моменту, поки Верховна Рада не підтримає його відставку. Він працюватиме виконувачем обов'язків.

Про це Полторак розповів журналістам після візиту до Адміністрації президента, де президент Володимир Зеленський зустрічається з головами фракцій, передає «Укрінформ».

«Я буду працювати виконувачем своїх обов'язки, поки Верховна Рада не прийме рішення. Тому що тоді, коли країна знаходиться в стані війни, це дуже небезпечно залишати Збройні сили без координації системи управління і без керівництва», — сказав Полторак.

Він зазначив, що розповів Зеленському про свою відставку ще до інавгурації, утім чекав, поки новообраний президент набуде повноважень.

Також додав, що йому не соромно дивитися в очі журналістам та українцям загалом.

20 травня міністр оборони України Степан Полторак подав у відставку.

17 травня низка міністрів, які були призначення за квотою «Блоку Петра Порошенка» пішли у відставку. Зокрема, у відставку подали міністр закордонних справ Павло Клімкін, заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, представниця президента в Раді Ірина Луценко, перший заступник Адміністрації президента Віталій Ковальчук, перший заступник глави СБУ Павло Демчина.

19 травня Порошенко підписав указ про звільнення Олександра Турчинова з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Поділитись: