Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що він «цивілізована людина і не триматиметься за посаду в жодному уряді». Про це Полторак сказав у коментарі Громадському.

На питання кореспондента Громадського, чи залишиться він в уряді, якщо Зеленський стане президентом, Полторак відповів:

«Давайте пройдуть вибори і ми будемо приймати рішення. Я міністр оборони зараз в цьому уряді, час покаже. Я цивілізована людина і я не тримаюся за своє місце в жодному уряді».

На питання, чи є загроза для зовнішньої безпеки у разі приходу до влади Зеленського, глава Міноборони відповів:

«Я точно знаю що є ризики, якщо РФ прийме рішення щодо здійснення агресії проти України. Ризики звичайно існують. Тому що нам треба встигнути провести економічні реформи, завершити реформу ЗСУ, зробити реформу ЗСУ незворотною, сформувати укомплектувати ЗСУ, забезпечити сучасною зброєю. Тоді будуть мінімізовані всі загрози, що існують».

Нагадаємо, у жовтні минулого року глава Міноборони Степан Полторак звільнився з військової служби. Водночас президент Петро Порошенко заявив, що вирішив залишити Полторака на посаді керівника міністерством «у якості цивільного міністра».

Степан Полторак працював на військовій службі з 1983 року. Служив на посадах командира взводу, роти, начальника штабу батальйону, командира батальйону, полку, бригади, начальника штабу дивізії.

У грудні 2014 року Верховна Рада призначила його міністром оборони України. У жовтні 2015 президент Порошенко присвоїв Полтораку звання генерала армії України.

Поділитись: