Життя

Полторак задовольнив відставку командувача сухопутних військ Пушнякова

Життя/Полторак задовольнив відставку командувача сухопутних військ Пушнякова
Зберегти
Вигляд

Командувач Сухопутних військ Збройних сил Анатолій Пушняков подав у відставку, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

«На ім'я міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака надійшов рапорт від генерал-лейтенанта Анатолія Пушнякова про звільнення його зі Збройних сил України», - сказано в повідомленні.

Міністр задовольнив рапорт Пушнякова. Наразі готуються документи про звільнення генерала Пушнякова у встановленому порядку.

Пушняков проходить військово-лікарську комісію.

Як повідомляє Ліга.net з посиланням на джерела у Генеральному штабі України та Міноборони, в списку на звільнення стоять ще чотири генерала.

За даними видання, це перший заступник командира Сухопутних військ ЗСУ Сергій Бессараб, заступник начальника ГШ ЗСУ Володимир Хижий, командувач інженерних військ ЗСУ Кравчук та начальник Головного управління по роботі з особовим складом ЗСУ Іван Чубенко.

Пушняков був призначений на посаду командувача Сухопутних військ Збройних сил 6 травня. Він закінчив Харківське військове танкове училище й Військову академію, воював в Афганістані.

У 1998 році одержав звання генерала, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня й інших нагород.

/ фото Міноборони України

Пов`язані новини