У віці 52 років помер британський актор Саймон Шелтон Барнс, який зіграв фіолетового телепузика Тінкі-Вінкі у дитячому телесеріалі.

У віці 52 років помер британський актор Саймон Шелтон Барнс, який зіграв фіолетового телепузика Тінкі-Вінкі у дитячому телесеріалі.

За словами сина актора Генрі, Барнс помер 17 січня, пише ВВС.

Акторка Емілі Атак написала, що раптово її «чудовий дядько» помер раптово і був «найцікавішим і найталановитішим чоловіком».

 

A post shared by Emily Atack (@emilyatackofficial) on

Саймон Барнс виконав роль Тінкі-Вінкі, який завжди носить сумочку. До нього роль виконував актор Дейв Томпсон, але був звільнений у 1997 році.

Шелтон таков зіграв Темного Лицаря у дитячому телевізійному шоу Incredible Games.

«Телепузики» — дитячий телевізійний серіал виробництва  BBC, Велика Британія. У серіалі є чотири персонажі серіалу: людиноподібні плюшеві істоти, з антенами на головах і телеекранами на животах. Автори ідеї — Енн Вуд і Енді Девенпорт за участю компанії Ragdoll Productions. Розрахований на глядачів до 7  років. Показ завершився 5 січня 2001 року, в цілому було показано 365 серій.

Нагадаємо, у вересні у віці 92 років помер Гаррі Дін Стентон,  американський актор, який знімався у фільмах режисерів Девіда Лінча, Віма Вендерса, Мартіна Скорсезе, Френсіса Форда Копполи та інших.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile