Поліція підтвердила смерть артиста у Оксфордширі на півдні Англії і зазначила, що в обставинах його смерті не виявлено нічого підозрілого

Співак Джордж Майкл помер у віці 53 років у себе вдома, повідомив його агент. Про це передає BBC.

Музикант, який розпочав свою кар’єру у гурті Wham у 1980-х і пізніше продовжив успішну сольну творчість, «мирно пішов з життя у себе вдома».

Поліція підтвердила смерть артиста у Оксфордширі на півдні Англії о 13:24 за Гринвічем і зазначила, що в обставинах його смерті не виявлено нічого підозрілого.

«Це великий сум — підтверджувати, що наш любий син, брат і друг Джордж пішов з життя, мирно, у себе вдома під час різдвяних свят», — сказав публіцист виконавця у заяві.

«Родина прохає поважати недоторканність її приватного життя у цей складний та емоційний період. Більше з цього приводу коментарів не буде», — зазначив він.

George Michael — Faith, georgemichaelVEVO

Дордж Майкл, чиє справжнє ім’я Гіоргос-Кіріакос Панайоту, народився в північному Лондоні. За його майже 40-літню кар’єру по всьому світу було продано більше 90 мільйонів копій його записів.

Таланти співака, композитора і продюсера зробили Джорджа Майкла одним із найбільш успішних артистів світу. Завдяки гарній зовнішності та чудовому голосу він надовго став улюбленцем молоді.

Проте були часи, коли його наркотична залежність та приводи до поліції затьмарювали усі музичні успіхи.

Як зазначає The Guardian, Майкл ледь не помер від пневмонії у 2011.

Лікарі зробили йому трахеотомію, аби тримати дихальні шляхи відкритими. Після лікування у віденському госпіталі Майкл зробив сумну заяву про те, що це було дуже небезпечно, проте він вижив.

Тим часом, альбом Майкла 1990 року «Listen Without Prejudice Vol. 1» планують перевидати із фільмом за участю Стіві Вандера, Елтона Джона і супермоделей, які знімалися у відео до його синглу «Freedom! '90».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile