Технології / Гаджети

Помер співзасновник Microsoft Пол Аллен

Microsoft
Технології/Гаджети/Помер співзасновник Microsoft Пол Аллен
Зберегти
Вигляд
lead
Cпівзасновник корпорації Microsoft, американський мільярдер Пол Аллен помер у віці 65 років. В Аллена виявили рецидив раку, від якого він раніше лікувався.

«Внесок Пола Аллена в нашу компанію незамінний. Як співзасновник корпорації Microsoft, спокійно та наполегливо створивши чарівні продукти та досвід, він змінив світ. Наші серця зараз з родиною Пола та його близькими», — йдеться в заяві корпорації.

У 1982 році в Аллена виявили лімфому Ходжкіна. Після пересадки кітскового мозку він вилікувався від хвороби. Однак у 2009 році лікарі діагностували йому інший вид онкології — неходжкінську лімфому, від якої Аллен вилікувався завдяки курсу хіміотерапії. Тоді Аллен заявляв, що лікарі дуже оптимістично налаштовані щодо стану його здоров’я. У 2018-му у нього стався рецидив, і Аллен помер від ускладнень лімфоми.

Білл Гейтс відреагував на смерть Аллена, додає АВС. У заяві він назвав його справжнім другом та сказав, що Microsoft без Пола не міг би існувати.

«Пол був справжнім партнером та другом з наших перших днів у школі Lakeside і до нашого партнерства у створенні Microsoft та ще кількох благодійних проектів. Він любив говорити: «Якщо це може творити добро, ми маємо це зробити», — сказав Гейтс.

Він додав, що внесок Аллена у світ технологій та філантропії буде існувати ще багато років.

Білл Гейтс та Пол Аллен у школі Lakeside   
paulallen.com

Пол Аллен та Білл Гейтс — шкільні друзі, які у 1970-х роках разом заснували компанію Microsoft. У 1983-му через непорозуміння Аллен пішов з компанії, однак залишив частину акцій та місце у раді директорів.

Після Microsoft Аллен почав інвестувати в інші компанії та займався благодійністю. За оцінками Forbes, його статки перевищували 20 мільярдів доларів.

Більше про:
# Microsoft
Пов`язані новини