УКРАЇНА

Помер суддя Бобровник, який розглядав справи Насірова та Онищенка

13 травня, 2018 23:07
УКРАЇНА/Помер суддя Бобровник, який розглядав справи Насірова та Онищенка
Зберегти
Вигляд
lead
Суддя Солом'янського районного суду Києва Олександр Бобровник помер у 37 років.

Суддя Солом'янського районного суду Києва Олександр Бобровник помер у 37 років.

Цю інформацію Громадському підтвердили джерела у правоохоронних органах.

Як додає «РБК-Україна», Бобровник помер унаслідок серцевого нападу в кареті швидкої допомоги.

Олександра Бобровника 1980 року народження призначили на посаду судді Солом’янського райсуду Києва у червні 2007 року — тоді його обрали на п’ять років. У 2012 році постановою Верховної Ради Бобровник став обіймати цю посаду безстроково.

Бобровник розглядав справи відстороненого глави Держфіскальної служби Романа Насірова, якого рішенням суду арештували; колишнього народного депутата Миколи Мартиненка, якого Бобровник відпустив на поруки депутатів і міністрів; голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової та депутата-утікача Олександра Онищенка, щодо якого Бобровник вирішив проводити розслідування заочно.

Також саме Бобровник ухвалював рішення про виселення мешканця Києва Олександра Кучерявенка з його квартири і передачу цього житла до рук чорних ріелторів. 

У січні 2018 року Вища Рада правосуддя відкрила провадження стосовно судді Бобровника через оприлюднені відеозаписи, які зробили під час негласних слідчих дій. На відео вбачалося, що Бобровник вживав спиртні напої на робочому місті, безпідставно відкладав розгляд призначених справ, у непередбачений процесуальним законом спосіб вирішував питання, пов’язані зі здійсненням ним судочинства.

Пов`язані новини