Технології

Померлий 25 років тому Френк Заппа відправляється в турне у вигляді голограми

22 вересня, 2017 10:12
Технології/Померлий 25 років тому Френк Заппа відправляється в турне у вигляді голограми
Зберегти
Вигляд
lead
Френк Заппа знову відправляється в турне, майже через 25 років після своєї смерті.

Френк Заппа знову відправляється в турне, через майже 25 років після своєї смерті.

На цей раз у вигляді голограми, пише ВВС.

Серія концертів, на яких, крім голограми Заппи, виступатимуть і його колишні співтовариші по музиці, почнеться до кінця 2017 року і триватиме у 2018 році. Де саме відбудуться виступи, поки невідомо.

Голограму створила компанія Eyellusion, яка в минулому вже відправила в турне голограму Ронні Джеймса Діо.

В рамках програми буде виконана опера з трьох частин Joe's Garage, написана Френком. Як і за життя Заппи, його голограма буде виконувати роль Central Scrutinizer (центрального досконального розслідувача).

Ахмет Заппа, один з керівників сімейного Фонду Заппи, сказав в інтерв'ю Rolling Stone, що він дуже радий, що Френк Заппа знову поїде в турне, виконуючи як свої найвідоміші твори, так і ті, про які мало відомо широкому загалу.

За його словами, музиканти, які грали в минулому з Заппою в групі Mothers of Invention, чекають-не дочекаються моменту, коли знову вийдуть з ним на сцену. Йдеться про Іене Андервуд, що грає на багатьох інструментах, гітариста Денні Уоллі і Наполеона Мерфі Брок.

Головний герой опери Joe's Garage — Джо, звичайний молодий музикант гаражної групи, який піддається гламуру, що супроводжує рок-зірку, з усіма наслідками, не обов'язково позитивними.

Американський вокаліст, гітарист, клавішник, ударник, композитор, аранжувальник, автор текстів, продюсер, сценарист та режисер Френк Заппа випустив понад 60 студійних альбомів, які записував як зі своєю групою The Mothers of Invention, так і сольно. 

У книзі The Rolling Stone Album Guide писалося, що «Френк Заппа фактично плескався у всіх жанрах музики, незалежно від того, чи був він сатиричним рокером, виконавцем джаз-ф'южн, гітаристом-віртуозом, електронним чарівником або оркестровим новатором — його ексцентрична геніальність була беззаперечною».

Відео: Youtube/vv0422

Крім музичної діяльності також спродюсував кілька повнометражних фільмів.

У 1991 році Френк Заппа проголосив, що збирається взяти участь, як незалежний кандидат, у президентських виборах 1992 року. 

4 грудня 1993 року музикант помер від раку. 

Пов`язані новини