Прокуратура завершила досудове розслідування щодо двох колишніх чиновників Державної фіскальної служби та одного помічника народного депутата України, які заволоділи коштами потерпілого в сумі 66 млн грн

Прокуратура завершила досудове розслідування щодо двох колишніх чиновників Державної фіскальної служби та одного помічника народного депутата України, які заволоділи коштами потерпілого в сумі 66 млн грн.

Про це йдеться у прес-службі прокуратури.

Зазначається, що підсудні «злочинним шляхом заволоділи грошовими коштами представника одного з товариств з обмеженою відповідальністю в сумі 66 млн грн, за нібито вирішення питання щодо сприяння підприємству, інтереси якого представляє потерпілий, у відшкодуванні з державного бюджету податку на додану вартість».

Троє обвинувачених запевнили представника підприємства, що для вирішення питання про відшкодування товариству з державного бюджету податку на додану вартість сформованого у 2016 році у розмірі близько 300 млн грн, необхідно сплатити їм грошові кошти в сумі 66 млн грн у 2 етапи, шляхом поміщення їх до депозитної скриньки відкритої в банківській установі на ім’я одного з шахраїв.

При цьому вони запевнили, що частина вказаної суми грошових коштів ними буде передана службовим особам Офісу великих платників податків ДФС України та Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС України, які у свою чергу, в силу наділених службових повноважень не чинитимуть перешкод для відшкодування ПДВ підприємству.

Наголошується, що учасникам злочинної схеми загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років із конфіскацією майна.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: