УКРАЇНА

Понад 10 відомих компаній хочуть взяти участь в управлінні ГТС України — Порошенко

17 лютого, 2018 22:46
УКРАЇНА/Понад 10 відомих компаній хочуть взяти участь в управлінні ГТС України — Порошенко
Зберегти
Вигляд
Більше десяти всесвітньовідомих компаній заявили про своє бажання брати участь в управлінні Газотранспортною системою України.

Більше десяти всесвітньовідомих компаній заявили про своє бажання брати участь в управлінні Газотранспортною системою України.

Про це президент Петро Порошенко заявив на брифінгу в Мюнхені, йдеться на сайті глави держави.

«Робота проведена дуже велика. НАК Нафтогаз найняв радника, який готує пропозицію щодо управління газотранспортною системою України в повній відповідності з міжнародними правилами, прозоро... Уже більше десятка всесвітньо відомих компаній заявили про своє бажання брати в цьому участь», — наголосив Порошенко.

За його словами, що уряд вже ухвалив відповідні важливі рішення.

«І коли ми визначимо коло компаній, які зможуть забезпечити транзит газу, забезпечити ефективну модернізацію газотранспортної мережі і забезпечать найбільшу вигоду для Української держави щодо експлуатації газотранспортної системи, та й переможе. Я впевнений, що в напрямку цього зроблено дуже і дуже багато», — додав президент.

Раніше в уряді повідомили, що свій інтерес увійти в спільне управління національною ГТС висловили Бельгія, Франція, Голландія, Польща, Словаччина, Іспанія, Італія, Румунія, Греція та Німеччина.

Нагадаємо, Україна у 2017 році збільшила транзит газу до Європи на 22%.

Пов`язані новини