У рамках проекту Міністерства соціальної політики «Рука допомоги», який передбачав стимулювання безробітних громадян до пошуку роботи, протягом 2018 року участь взяли 5 597 малозабезпечених громадян та внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає кореспондентка Громадського.

За його словами, серед усієї кількості учасників проекту, понад 2 тисячі отримали роботу у роботодавця. Понад 800 учасників були залучені до громадських робіт.

Крім того, 243 людини отримали допомогу на відкриття власної справи. Сумарно їм перерахували 13,5 мільйонів гривень.

Зазначимо, пілотний проект, який має назву «Рука допомоги», Мінсоцполітики впроваджує за підтримки Світового банку із 1 грудня 2016 року у Львівській, Полтавській та Харківській областях.

Метою проекту є відпрацювання практики допомоги малозабезпеченим громадянам та внутрішньо переміщеним особам у працевлаштуванні та повернення таких громадян на ринок праці.

Головним механізмом стимулювання є надання учасникам проекту безвідсоткової поворотної фінансової допомоги для закупівлі обладнання та матеріалів з метою організації власного бізнесу.

У 2018 році уряд продовжив дію пілотного проекту працевлаштування «Рука допомоги».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile