Попереднє керівництво Антимонопольного комітету України дозволило тютюновій компанії «Тедіс» стати монополістом, закриваючи очі на порушення.

Попереднє керівництво Антимонопольного комітету України дозволило тютюновій компанії «Тедіс» стати монополістом, закриваючи очі на порушення.

Про це повідомив Громадському керівник Департаменту з розслідувань особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Володимир Гуцулуляк, коментуючи справу стосовно тютюнового монополіста.

Зі слів Гуцуляка розслідується те, яким чином попередній склад АМКУ в 2011-2013 роках дозволив «Тедісу» стати монополістом та «закривав очі» на порушення, які вчиняла компанія.

Нагадаємо, 31 березня ГПУ спільно з Нацполіцією провели обшуки та вилучення документів в приміщенні АМКУ та компанії «Тедіс».

Пояснюючи це, Гуцуляк сказав, що такого способу проведення слідчих дій можна би було уникнути «якщо б в стінах АМКУ не сиділи люди, причетні до вчинення попередніх злочинів».

Саме тому в ГПУ побоювалися, що у разі надсилання запиту в АМКУ про надання необхідних документів, вони можуть бути знищені.

26 квітня прес-служба ГПУ повідомила, що генеральному директору та члену дирекції компанії «Тедіс» вручили підозри про вчинення злочинів. Їх підозрюють в ухиленні від сплати податків та фіктивному підприємництві.

Нагадаємо, 16 грудня 2016 року АМКУ оштрафував тютюнового монополіста – компанію «Тедіс» (раніше «Мегаполіс») на 431 млн грн за зловживання монопольним становищем. Компанія оскаржила дане рішення в господарський суд міста Києва.

Однак 26 квітня Генеральний Прокурор України Юрій Луценко заявив про те, що 26 квітня компанія «Тедіс» сплатила частину цього штрафу в розмірі 300 млн грн до державного бюджету.

Чергове судове засідання у справі оскарження компанією рішення АМКУ про накладення штрафу має відбутися 28 квітня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: