Економіка / Макроекономіка

Попит на сировину у світі зросте вдвічі до 2060 року — дослідження

ОЕСР
Економіка/Макроекономіка/Попит на сировину у світі зросте вдвічі до 2060 року — дослідження
Зберегти
Вигляд
За підрахунками Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) спрогнозувала, що до 2060 року у світі будуть використовувати близько 167 мільярдів тон сировини, що майже вдвічі перевищує показники використання сировини цього року.

Зокрема, найбільше зросте попит на пісок та гравій та цемент, а також метали та деревину.

У ОЕСР зазначають, що динамічний розвиток світу та зростання використання сировинних ресурсів призведе до негативних наслідків для довкілля. Зокрема, постійно зростатиме кількість шкідливих викидів в атмосферу.

У звіті ОЕСР також йдеться про необхідність вжити всіх можливих заходів щодо зменшення негативного впливу діяльності промисловості на екологічну систему світу.

Зазначимо, що сировинна продукція складає близько половини загального експорту України, який приносить валютну виручку та забезпечує стабільність міжнародних економічних відносин, а також фінансової системи.

В той же час, таку залежність економіки країни від виробництва сировини часто піддають критиці через зростання залежності економіки від коливання світових цін на сировинні матеріали.

Більше про:
# ОЕСР
# сировина
Пов`язані новини