УКРАЇНА

Поранення працівника СБУ у Києві: затримано трьох підозрюваних

4 травня, 2018 14:55
УКРАЇНА/Поранення працівника СБУ у Києві: затримано трьох підозрюваних
Зберегти
Вигляд
У Києві правоохоронці затримали трьох осіб, підозрюваних у сутичці з комісією чиновників, внаслідок якої постраждав працівник СБУ.

У Києві правоохоронці затримали трьох осіб, підозрюваних у сутичці з комісією чиновників, внаслідок якої постраждав працівник СБУ.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

За даними прокуратури, інцидент стався на автостоянці на вулиці Вишняківській у Дарницькому районі.

Представники комісії, до складу якої входили працівник Держаудиторської служби, КП «Київпарктранссервіс», а також співробітник СБУ, прибули на автостоянку для заміру відведеної під паркомісця ділянки.

Вказані дії проводилися в межах кримінального провадження та були санкціоновані судом.

Під час цієї перевірки між групою чоловіків, які представляли інтереси власника автостоянки, та членами комісії, виник конфлікт.

У ході сутички чоловіки вчинили напад на співробітника СБУ, а один із них дістав предмет схожий на пістолет та вистрілив у бік правоохоронця, поранивши його.

Трьох учасників конфлікту затримали на місці події. Це громадяни України, один з них уродженець іноземної держави. Всі троє мешканці столиці.

Нападники затримані в порядку ст. 208 КПК України, їм готується повідомлення про підозру за ч.4 ст. 296 КК України. Інші учасники конфлікту встановлюються.

Пов`язані новини