Поранений під час обстрілу в Авдіївці співробітник ДСНС Дмитро Третейкін був доставлений до реанімації через отримані важкі поранення

Поранений під час обстрілу в Авдіївці співробітник ДСНС Дмитро Третейкін був доставлений до реанімації через отримані важкі поранення.

Про це повідомив директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов.

Помилково повідомлялося, що Третейкін помер.

Його було поранено під час обстрілів Авдіївки ввечері 2 лютого, коли один із снарядів упав біля оперативно-рятувального автомобіля ДСНС.

Водій аварійно-рятувального загону Сергій Горбань загинув на місці, Третейкіна, якого було поранено в живіт, відвезли до реанімації, де лікарі протягом кількох годин намагались врятувати йому життя.

Нагадаємо, що черговий обстріл Авдіївки почався ввечері близько 19:30. Снаряди потрапили у житлові квартали міста поблизу точок надання гуманітарної допомоги населенню. Обстріляли стадіон у центрі міста, де знаходиться наметове містечко і пункти обігріву.

Також під час обстрілу було поранено місцеву мешканку, яка померла в лікарні.

2 лютого посилились обстріли окупованого Донецька.

Крім того, Макіївці 2 лютого внаслідок обстрілів пошкоджено будинки, внаслідок влучання снаряду у житловий сектор в районі шахти «Чайкіно» сталась пожежа на газопроводі.

 

Поділитись: