Війна

Поранених бійців звозять у лікарні міст Бахмут і Часів Яр на Донеччині

Війна/Поранених бійців звозять у лікарні міст Бахмут і Часів Яр на Донеччині
Зберегти
Вигляд

Поранених на Донбасі українських бійців звозять у лікарні міст Бахмут і Часів Яр Донецької області. Про це в ефірі Громадського розповів журналіст Роман Степанович, який зараз перебуває у Бахмуті.

«Тільки за сьогодні я побачив, що сюди, в Бахмут, привезли двох тяжкопоранених, відразу відвезли на операцію. Я розмовляв з водіями і лікарями, які працюють тут, вони кажуть, що тільки за сьогоднішній день один з них привіз п'ятьох. Були ще середньої тяжкості, їх відразу везуть у Часів Яр, він трохи далі від лінії розмежування», — сказав Степанович.

Журналіст вважає, що «інформація про 10 поранених за сьогоднішній день є явно заниженою».

В той же час, за словами прес-офіцера сектору «Донецьк» Аркадія Радківського, українська армія не залишала своїх позицій під Дебальцево.

«Українські військові не відступили назад і не просунулись вперед. Вони знаходяться на позиціях. Бойовики провокують армію на неадекватні  відповіді, тому що сьогодні розпочалася зустріч «Мінськ-2». З самого ранку в районі Луганського працювала БМП, 120 міномети і танки», — сказав він.

За словами прес-офіцера, на даний час інформація про поранених уточняється. «Проводиться їх евакуація. Вона здійснюється згідно за планом в Часів Яр не тому, що лікарні переповнені, а тому що там більше фахівців», — додав Радківський.

Також доброволець із позивним «Подолянин» розповів Громадському, що зранку 29 червня бойовики розпочали артобстріл і подальший наступ на позиції українських військових.

«У нас є двоє поранених і один загиблий – Василь Сліпак. Вони загинули від куль великокаліберної снайперської гвинтівки, яка є на озброєнні лише кадрових російських підрозділів. Така зброя працює і з великої відстані, але вони підійшли до нас на 500 метрів. На цю хвилину ситуація відносно спокійніша», — сказав доброволець.

Нагадаємо, Сліпак загинув вранці 29 червня під селищем Луганське Донецької області.

Пов`язані новини