УКРАЇНА

Порядок НАЗК для моніторингу 800 тисяч декларацій складається з кількох сторінок – Мін’юст

30 листопада, 2016 21:14
УКРАЇНА/Порядок НАЗК для моніторингу 800 тисяч декларацій складається з кількох сторінок – Мін’юст
Зберегти
Вигляд
В цій інструкції навіть немає визначення, що таке «спосіб життя», згідно якого НАЗК планує проводити моніторинг декларацій, розказав заступник міністра юстиції України з питань євроінтеграції Сергій Петухов.

Міністерство юстиції не погодило розроблений Національним агентством з питань запобігання корупції порядок перевірки електронних декларацій громадян, оскільки він прописаний дуже поверхово і в ньому не роз’яснено дуже багато моментів, які потребують уточнень.

Про це в ефірі Громадського розказав заступник міністра юстиції України з питань євроінтеграції Сергій Петухов.

«Цей порядок з наступного року стосуватиметься близько 800 тисяч людей по всій країні. І наразі він виглядає так: вступна сторінка з одним визначенням, одна сторінка – організація моніторингу, одна сторінка – результати моніторингу. І все», – сказав він.

За його словами, в цій інструкції навіть немає визначення, що таке «спосіб життя», згідно якого НАЗК планує проводити моніторинг декларацій.

«Ми отримали документ, який дає дуже широкі повноваження «уповноваженим» особам, і навіть незрозуміло, скільки їх буде – а їх може бути соті по всій країні», – додав заступник міністра юстиції.

Раніше анонсувалось, що Національне агентство з питань запобігання корупції проводитиме моніторинг способу життя чиновників на відповідність даним, поданим в їхніх деклараціях.

11 листопада в НАЗК затвердили порядок проведення контролю та повної перевірки декларації. Міністерство юстиції не погодило розроблений Національним агентством з питань запобігання корупції порядок перевірки електронних декларацій в такому вигляді.

Пов`язані новини