На честь Національного дня дикої природи у п’ятницю, 4 вересня, порносайт ImLive запустив кампанію з порятунку тітікакських свистунів або, як їх ще називають, «жаб-мошонок». Цей вид тварин живе в Південній Америці й перебуває під загрозою вимирання.

Про це повідомив віцепрезидент ImLive Едріан Стоунман, передає газета New York Post.

Що це за вид?

Прізвисько «мошонка» жаби отримали через свої численні складки на шкірі. Вони живуть у регіоні озера Тітікака, між Перу та Болівією — відомі своєю величиною, ростом до 8 дюймів (20 см) у довжину і вагою до 2 фунтів (900 грамів).

З 1994 їхня чисельність скоротилася більш ніж на 80%. Це ставить під загрозу всю екосистему в районі озера Тітікака.

Як жаб врятує порносайт?

Вони вирішили провести цифрову тематичну вечірку під назвою «Повернення мошонки». Формат передбачає чати з актрисами, одягненими в костюми диких тварин.

Вечірки тривають з 4 по 6 вересня. Частину виторгу з цього заходу, а саме 5%, спрямують в Денверський зоопарк, який займається розведенням жаб.

«Ми раді допомогти збереженню дикої природи. Ми просимо нашу спільноту звернути увагу на той вид «мошонки», який колись процвітав в межах озера Тітікака, поки промисловість не привела його до занепаду», — сказав віцепрезидент ImLive Адріан Стоунман.

Поділитись: