Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення 26-ї річниці незалежності України, згідно з яким Кабінету Міністрів України доручено організувати 24 серпня військовий парад на Хрещатику та Майдані Незалежності у Києві

Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення 26-ї річниці Незалежності України, згідно з яким Кабінету Міністрів України доручено організувати 24 серпня військовий парад на Хрещатику та Майдані Незалежності у Києві.

Про це йдеться в оприлюдненому указі на сайті президента.

Також Порошенко постановив провести 23 серпня, у день державного прапора, у Києві та інших містах офіційну церемонію урочистого підняття прапора.

У тексті документа крім того йде мова про церемонії покладання квітів до пам'ятників, місць поховань видатних діячів України, загиблих учасників Революції Гідності та учасників АТО.

Порошенко, зокрема, доручив уряду звернутися з пропозицією до релігійних організацій провести 24 серпня 2017 року молебні за Україну та забезпечити фінансування видатків на організацію та проведення цих заходів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: