Президент України Петро Порошенко доручив дипломатам підготувати проект резолюції до Генеральної асамблеї ООН, аби остаточно визначити статус анексованого Росією кримського півострова

Президент України Петро Порошенко доручив дипломатам підготувати проект резолюції до Генеральної асамблеї ООН, аби остаточно визначити статус анексованого Росією кримського півострова.

Про це президент сказав в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

«Я дав доручення, щоб наші дипломати на наступній сесії Генеральної асамблеї ООН підготували нову резолюцію асамблеї по Криму, щоб зупинити будь-які інсинуації, спекуляції про статус Криму», — сказав Порошенко.

Президент наголосив, що Генасамблея вже двічі підтримувала Україну в питанні Криму, зокрема, щодо порушення прав кримських татар.

Він також сказав, що віддав накази для вжиття необхідних заходів, аби зупинити затримання Росією українських кораблів в Азовському та Чорному морях.

Раніше Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила декларацію з резолюцією України щодо Криму. У документі підтверджується повага до суверенітету та територіальної цілісності України та засуджується окупація Росією Криму.

Перша заступниця міністра інформаційної політики України Еміне Джепарова заявила, що Росія несе втрати через блокування резолюцій України про Крим на міжнародному рівні.

ДИВІТЬСЯ: Нова резолюція ООН щодо Криму має значення для статусу Росії як агресора — правозахисниця.

Поділитись: