Президент України Петро Порошенко під час засідання Національної ради реформ доручив Кабінету міністрів восени 2017 року збільшити розмір пенсій, скасувати їх оподаткування і зняти всі обмеження для працюючих пенсіонерів

Президент України Петро Порошенко під час засідання Національної ради реформ доручив Кабінету міністрів восени 2017 року збільшити розмір пенсій, скасувати їх оподаткування і зняти всі обмеження для працюючих пенсіонерів.

Про це повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко.

«Підвищення мінімальної пенсії також відбудеться цього року, і я думаю, що можна розглянути можливість перенести це з грудня на листопад, а може навіть і на жовтень. Прошу уважно вивчити цю можливість. Окреме питання є обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів. На сьогодні ми зацікавлені в тому, аби пенсіонери продовжували працювати. І не треба їх вичавлювати з робочих місць», — сказав Петро Порошенко.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів планує у 2017 році підвищити пенсії українцям на 10%. Також зазначалося, що у 2017 році уряд не планує розглядати питання про підвищення пенсійного віку.

Міністр юстиції Павло Петренко заявляв, що з 1 січня 2018 року можна очікувати збільшення пенсій військовим за окремим законом.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: