Президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман розіслав електронного листа керівникам психіатричних установ, в якому стверджує, що президент Петро Порошенко хоче відправити у відставку в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун.

Про це повідомляє видання Bihus.Info, яке має в розпорядженні цей лист.

Видання зазначає, що Глузман підтвердив їм, що дійсно написав листа та розіслав його.

«Президент прийняв рішення про зміщення Супрун. Саме тому в суд пішли позовні заяви від депутатів. І суд викликає Супрун. Але вона ігнорує ці запрошення. Її зміщення погоджене з (прем'єр-міністром Володимиром — ред.) Гройсманом. Якщо вона не погодиться піти в такій ситуації, буде відкрито (або вже відкрито) кримінальну справу у зв’язку зі зникненням грошей, призначених для закупки медикаментів. Це розкрила Рахункова палата», — пише Глузман у листі.

Також автор листа зазначає, що вже відомо ім’я нового очільника Міністерства. 

«Вже погоджена кандидатура наступного міністра. Я з ним знайомий і неодноразово обговорював необхідні кроки. Він все розуміє і називає своє майбутнє призначення стратою на електричному стільці», — йдеться у листі.

Зазначимо, що, згідно із законом про «Кабінет міністрів України», звільнити міністра охорони здоров'я може Верховна Рада за поданням прем'єр-міністра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи є за що звільняти Уляну Супрун?

Поділитись: