Життя

Порошенко і Давутоглу обговорили зміцнення безпеки в Чорноморському регіоні

Життя/Порошенко і Давутоглу обговорили зміцнення безпеки в Чорноморському регіоні
Зберегти
Вигляд

Президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу обговорили шляхи зміцнення безпеки в Чорноморському регіоні, повідомляє прес-служба українського президента.

«Сторони обговорили шляхи зміцнення безпеки в Чорноморському регіоні і схожі виклики, з якими доводиться протистояти обом країнам», – йдеться в повідомленні.

Давутоглу підкреслив стратегічний характер партнерства між Україною і Туреччиною, назвав Україну стратегічним союзником і відзначив тісну взаємодію між країнами на міжнародній арені, зазначає прес-служба.

Порошенко подякував Давутоглу за рішення виділити кредит у розмірі 50 млн доларів на фінансування загального фонду Державного бюджету України, а також передати Збройним силам України збірний наметовий польовий госпіталь.

Крім того, сторони обговорили підготовку чергового п'ятого засідання Стратегічної ради високого рівня, яке повинно відбутися в Анкарі в березні 2016 року.

Раніше Україна та Туреччина домовились про виробництво військової техніки та зброї. Крім того, раніше Україна та Туреччина домовилися про відновлення переговорів щодо вільної торгівлі.

/фото president.gov.ua/

Пов`язані новини