Президент України Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного Комітету президентів України та Польщі через «резонансні заяви з боку офіційної польської влади на адресу України та її керівництва»

Президент України Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного Комітету президентів України та Польщі через «резонансні заяви з боку офіційної польської влади на адресу України та її керівництва».

Про це повідомив прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко.

«Резонансні заяви з боку представників офіційної польської влади на адресу України та її керівництва, що лунають останнім часом, викликають серйозне занепокоєння й не можуть залишатися без належного реагування… Щоб уникнути подальшої ескалації напруги… президент України ініціював проведення надзвичайного засідання», — написав Цеголко.

Консультаційний Комітет є дорадчим органом, що покликаний сприяти реалізації домовленостей між главами обох держав, спрямованих на поглиблення дружніх стосунків між Україною і Польщею, який очолюють зовнішньополітичні радники президентів.

Раніше Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що країна планує не пускати українців з «антипольськими поглядами». Зокрема людям, які демонстративно носять мундири СС «Галичина». Ващиковський мав на увазі людей, які, на його думку, погано впливають на двосторонні відносини між країнами. 

Також Ващиковський відмовився відвідати музей у Львові через переконання директора, що Польща 1918 року окупувала Західну Україну.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: